Sraz sportovních modelů značky Ford

Ford patří mezi nejstarší značku automobilů na světě. Má velkou spoustu fanoušků a od nepaměti je možné v jeho nabídce najít také sportovně zaměřené modely. Právě pro ně jsme připravili sraz sportovních modelů Ford, který se koná v rámci Escape6 Prague Car Festival.

 

Prodáváte nebo upravujete automobily Ford a chcete se akce zúčastnit? Pro podmínky vystavování nás kontaktujte a společně pro vás najdeme ideální řešení.

 

Základní fakta o akci:

 

1. Sraz sportovních modelů Ford se koná pouze v neděli 1. září. Majitelé automobilů Ford, kteří se chtějí srazu zúčastnit, dostanou místo pro svůj vůz zcela zdarma. Registrujte se vyplněním jednoduchého formuláře. My se s vámi následně spojíme a zašleme bližší informace k vaší účasti. Kapacita venkovní plochy je 50 míst, uzávěrka přihlášek 31. července. Účastníci srazu si musejí pro vstup do výstavních hal na další části akce Escape6 Prague Car Festival zakoupit vstupenku.

 

2. Adresu výstaviště a otevírací hodiny akce najdete zde.

 

3. Každý návštěvník výstavy Escape6 Prague Car Festival se s platnou vstupenkou dostane na všechna místa akce, tedy i na sraz sportovních modelů Ford.

25 120

NÁVŠTĚVNÍKŮ

708

AUTOMOBILŮ

26 000 m2

PLOCHY

CHCETE VYSTAVOVAT

na ESCAPE6 prague car festival?

VÍCE INFORMACÍ

Potřebujete více informací o výstavě? Kontaktujte nás a my se vám ozveme zpět.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.