MATPRO s.r.o.

Firma MATPRO s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991. Od počátku své činnosti se naše firma soustředí na prodej výrobků firmy NORMA Germany GmbH (dříve Rasmussen GmbH). V oblasti spojování a uchycování hadic, kabelů, trubek atd. jsme lety prověřeným odborníkem. Zákazníkům nabízíme odborné poradenství, konzultace aplikací, technické informace o nabízených produktech, vzorkování. Z hlediska automobilového aftermarketu se specializujeme nejenom na originální OEM díly v podobě spon či různých příchytek, ale také jsme odborníky v oblasti rychlospojek a systému na palivo, vzduch či močovinu.

 

 

25. května

RACINGEXPO 2017

Pokud patříte k příznivcům motorsportu, je právě pro vás určena výstava Racing Expo, která se koná ve dnech 9.-11. listopadu na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Více informací získáte na www.racingexpo.cz.

 

25. května

PODPORUJEME PROJEKT POMOZTE DĚTEM

Novinkou v programu Escape6 Prague Car Festival je závod RC modelů spojený s charitativní sbírkou na podporu projektu České televize a NROS Pomozte dětem.

20. května

PODPORUJEME INTERNATIONAL

PRAGUE DRIFT FESTIVAL

Ve dnech 24.-25. června se uskuteční v areálu OC Letňany v Praze unikátní událost Prague Drift Festival. Vstup je zcela zdarma a kdybyste chtěli vystavit své auto, pošlete přihlášku. 50 z vás získá exkluzivní výstavní plochu. Více informací o akci najdete na www.praguedriftfestival.cz.

 

 

20. dubna

Tesla na Escape6
Prague Car Festival

Na předváděcí akci elektromobilů Tesla Model S a Tesla Model X v rámci Tesla Tour Praha 2017 jsme se dozvěděli skvělou zprávu. Na letošním ročníku se objeví oficiální expozice značky Tesla. A jezdí se s ní fakt dobře :)

 

5. března

Nová expozice SONAX-PIRELLI

Pneumatiky Pirelli jsou značkou Formule 1 a také spousty sportovních aut na silnicích kolem nás. Proto jsme rádi, že se tato značka poprvé představí i na Escape6 Prague Car Festival na společné expozici s autokosmetikou Sonax.

 

5. března

VSTUPENKY JIŽ V PRODEJI

SPOLEČNOST 2DIN.CZ LETOS

POPRVÉ MEZI VYSTAVOVATELI

Společnost 2din.cz se letos poprvé zúčastní Escape6 Prague Car Festival, a to hned na ploše 50 m. Zabývá se prodejem a instalací autohifi, autorádií a odhlučnění vozů. Zastupuje americkou společnost Adam's Polishes, která je v USA velmi populární díky své kvalitě.

 

17. února

SPOLEČNOST BSR ČESKÁ REPUBLIKA

A SLOVENSKO SE STALA GENERÁLNÍM PARTNEREM

Šestý ročník výstavy láká nové vystavovatele i strategické partnery. Po společnosti Escape6, která se stala titulárním partnerem a je tak uváděna v oficiálním názvu a logu akce, došlo na další významný krok. Je jím nastartování spolupráce se společností BSR Česká republika a Slovensko, která se stala generálním partnerem Escape6 Prague Car Festival. Pro návštěvníky to znamená nejen velmi kvalitní expozici evropského formátu, ale také zajímavé ceny v mnoha soutěžích a tombole.

 

23. ledna

ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL 2017

Mnoho času od začátku letošního roku ještě neuteklo a už se dějí velké věci. Jednou z nich je i rozšíření spolupráce se společností Escape6, která se pro letošní rok stala titulárním partnerem akce. To znamená, že ji uvidíte nejen v průběhu výstavy na expozici se znamenitou show, ale nově je také součástí názvu a loga akce.

 

2. ledna